Panjur ve Otomatik Kepenk Sistemleri – Denizli Otomatik Kepenk

Yapı malzemeleri arasında panjur sistemleri artık konutlarda sıklıkla kullanılıyor. Panjur kullanmanın pek çok faydası olduğu aşikar. Pek çok avantaj sağlamasının yanı sıra panjur sistemleri ve otomatik kepenkler evlerde mimari bir fonksiyonu da üstlenmektedir.

Panjur ve otomatik kepenk sistemlerinin lamel renklerinin değiştirilebilir olması, konutların dış cephesiyle uyumlu bir şekilde bütünlük oluşturmasını sağlamaktadır. Sıklıkla tercih edilen renk grupları beyaz, antrasit, kahverengi ve siyah şeklinde olsa da çok daha çeşitli lamel rengi opsiyonları mevcuttur.

Panjur sistemlerinin yanı sıra otomatik kepenkler de müstakil konutlarda bahçe kapısı veya garaj kapısı olarak kullanılabilmektedir. Garaj kapıları için özel olarak üretilmiş olan seksiyonel kapı çeşitleri olsa da Denizli Otomatik Kepenk mimari katkısı ön planda olması sebebiyle daha tercih edilir olmaktadır.

Otomatik Kepenk Renkleri

Otomatik kepenk renkleri geniş bir skalada değişiklik göstermektedir. Siyah, antrasit tonları, beyaz, krem, kırmızı, lacivert, yeşil gibi düz renklerin yanı sıra ahşap dokusunda olan lamellerden de otomatik kepenkler yapılmaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları uygulama alanı ve kullanılacak malzeme çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Mekan Uygulama Merkezi’nin en büyük avantajı, imalatçı firma olması sayesinde en uygun fiyatları sunabilmesinin yanı sıra bünyesinde barındırdığı mimar ve uzman çalışanları ile sizlere fiyata dahil olarak keşif, ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Denizli otomatik kepenk fiyatları veya garaj kapısı fiyatları araştırması yaparken kullanılacak lamel gibi görünür malzemelerin yanı sıra ilk etapta gözle görmediğiniz ancak sürdürülebilirlik açısından had safhada önem taşıyan görünmez malzemeleri de göz önünde bulundurmalısınız. Bu en başta otomatik kepenk sistemini otomatik yapan motor sistemidir. Kötü bir motor sistemi kullanılması halinde kepenklerinizin veya panjurlarınızın sıklıkla arıza yapması ve bir süre sonra tamamen servis dışı kalması mümkün olabilir. Firmamız Mekan Uygulama Merkezi White Form, White Step, White Plus, Becker, Somfy ve Dağlar akıllı panjur sistemleri ile çalışmakta ve sizlere hem en kaliteli lamel segmentini hem de en kaliteli motor aksamını sunmaktadır.

Denizli Panjur Servisi

Panjur veya kepenklerinizi yaptırdıktan sonra servis ve arıza tamir aşamalarında da sizlerleyiz! Her türlü arızalarınızda bize ulaşmanız halinde uzman ekibimizle keşifte bulunarak panjur ve otomatik kepenk sistemlerinizin tamir ve arıza onarımlarını yapmaktayız.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Bu yazılar da var;