İKEA Kanepe Modelleri ve Fiyatları

FRIETEN Bazalı Yataklı Köşe Kanepe

Hyllie bej, Hyllie Koyu Gri, Skiftebo Koyu Gri, Skiftebo Mavi renk seçenekleri ile uzanma koltuğu özelliğini içerisinde barındıran bu modeli şu an indirimli fiyattan İKEA’dan satın alabilirsiniz. 2699TL‘den 2199TL‘ye düşen bu ürüne hemen sitesinden erişebilirsiniz.

Friheten Kanepe - İkea Mobilya

KIVIK 3’lü Kanepe

Hillared Antrasit, Hillared Bej, Hillared Koyu Mavi, Orrsta Açık Gri, Orrsta Kırmızı, Skiftebo Koyu Gri renk modellerine sahip olan bu model’in fiyatı 2699TL’den 2199TL’ye düşmüştür. Çok rahat bir koltuktur. İkea sayfasından ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz.

KIVIK 3'lü Kanepe

FRIHETEN 3’lü Yataklı Kanepe

Normalde 2599TL fiyat etiketine sahip olan bu kanepe modeli şu an indirimli olan 1999TL fiyat etiketinden satılmaktadır. Yatak olma özelliği bulunmaktadır. 4-5 farklı renk modeline sahiptir. İkea’nın sitesinden renk modellerine erişebilirsiniz.

Friheten 3'lü Yataklı Kanepe

EKTORP 3’lü Kanepe

2199TL fiyat etiketine sahip olan bu ürün indirimli olarak 1799TL’ye satılmaktadır. 5 farklı renk modeline sahiptir.

Ürün Boyutları;

Genişlik: 218 cm, Derinlik: 88 cm, Oturma derinliği: 49 cm, Oturma yüksekliği: 45 cm, Yükseklik: 88 cm

Ektorp 3'lü Kanepe

ASARUM 3’lü Yataklı Kanepe

Kolayca yatağa dönüştürülebilir özelliği ile indirimli fiyat olan 1299TL’den satılan bu kanepe modelini hemen İKEA’dan inceleyebilirsiniz. Renk olarak şu an sadece gri model vardır.

ASARUM 3'lü Yataklı Kanepe

KIVIK 3’lü Kanepe ve Uzanma Koltuğu

4399TL fiyat etiketine sahip olan bu model şu an indirimde 3599TL’ye satılmaktadır. 6 farklı renk seçeneğine sahiptir. Çok özel bir kumaşa sahiptir.

KIVIK 3'lü Kanepe ve Uzanma Koltuğu

STOCKHOLM 3’lü Deri Kanepe

Şu an için tek renk olarak üretime sürülen bu özel deri kanepe 9899TL fiyat etiketinden 7999TL’ye düşürülmüştür. Deri bir kanepe modeli arıyorsanız bu ürünü mutlaka inceleyin.

Stockholm 3'lü Deri Kanepe

KLIPPAN 2’li Kanepe

Bu kanepe modeli 2 kişilik oturma yerine sahip olan basit ve kullanışlı bir üründür. 4 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Klippan 2'li Kanepe Vissle

ANGSTA Yataklı Köşe Kanepe

2399TL fiyat etiketi olan bu ürün yataklı bir köşe takımı olarak geçmektedir. Şu an indirimde fiyatı 1699TL’dir. Sadece Koyu Gri renkte satılan bu ürünü İKEA Showroomlarında veya internet sitesinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

ANGSTA Yataklı Köşe Kanepe

HAMMARN 2’li Yataklı Kanepe

999TL fiyat etiketi olan bu ürün 799TL’ye satılmaktadır. Esnek Kumaş seçeneği ile 120cm boyutlarında olan bu ürünü hemen sitesinden ve showroomlardan temin edebilirsiniz.

HAMMARN 2'li Yataklı Kanepe

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Bu yazılar da var;