Chilai Home Halı Modelleri

Chilai Home, halı vb. üreten üreten bir firmadır. Mükemmel kalite ve desende halılar üreten Chilai Home’un ürettiği ürünler arasında mutfak halıları ve çocuk odası halıları ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Kedi Desenli Halı

Chilai Home Halı Modelleri 1

60x100cm ölçülerinde tek ebatta üretilen bu model “Anti-Bakteriyel”, “Hav Yapmama” ve “Kaymaz Taban” özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda çamaşır makinesinde yıkanabilen bir halıdır.

Ürün Fiyatı: 64.69TL – Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

My Kitchen – My Rules Halı

Chilai Home Halı Modelleri 2

4 farklı boyutta üretilen bu halı üzerindeki yazı sebebiyle çoğunlukla mutfak halısı olarak kullanılmaktadır. Dikdörtgen formunda üretilen bir halıdır.

Ürün Fiyatı: 94.00TL – Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Coffee Time Halı

Chilai Home Halı Modelleri 3

80x120cm boyutlarında üretilen bu halı modeli özellikleri ve görüntüsü bakımından mutfak halısı olarak görülse de evin her köşesinde kullanılabilir. Hav yüksekliği: 10mm’dir. Canlı renk kalitesine sahiptir.

Ürün Fiyatı: 86.29TL – Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Herbal DJT Dekoratif Halı

Chilai Home Halı Modelleri 4

7 farklı boyutta üretilen bu halı modeli üzerindeki doğal desenle her ortama uyan ve farklı boyutları sayesinde istenilen ortama uydurulabilen bir halıdır. Üzerinde bulunan yaprak desenleri sayesinde ortama farklı bir hava katmaktadır.

Ürün Fiyatı: 94.00TL – Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Cappuchino Desenli Mutfak Halısı

Chilai Home Halı Modelleri 5

9 farklı boyuta sahip olan bu halı modeli üzerindeki desene bağlı olarak genellikle mutfakta kullanılmaktadır. Hav yüksekliği 10mm’dir. “Anti Bakteriyel”, “Hav Yapmaz” ve “Kaymaz Taban” özelliğine sahiptir.

Ürün Fiyatı: 75.49TL – Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Bu yazılar da var;