Ankara Duşakabin Siparişinin Güvenli Adresi NOKTA DUŞ

Teknesiz Ve Tekneli Onlarca Çeşit Banyo Ölçüsüze Uygun Özel Ölçüde Duşakabin İmalatı Yapmaktayız. Desenli Cam Onlarca Model Duşakabin Seçeneği içerisinden beğendiğiniz desen de ve modelde duşakabin siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Ankara İvedik Organize sanayi de bulunan firmamız Ankara’da Nakliye ve montaj Hizmeti vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı Duşakabin Arıyorsanız Nokta Duşakabin Ankara Hizmetinizde.

Her Banyoya Ve Bütçeye Uygun Ürünler üreten Nokta Duşakabin Temperli Cam ve mika camlı duşakabin üretimi yapmaktadır.

Temperli Cam Duşakabin Modelleri

4mm, 5mm ve 6mm Cam kalınlığın da Kare, oval ve düz Her Model Cam duşakabin üretimi yapmaktayız. Standart ölçü yanı sıra özel ölçüde sipariş verebilirsiniz. Kabin yükseklik ölçüsü standart 180 ve 190 cm olmaktadır. Daha yüksek isteyenler için 220 cm kadar özel ölçü siparişi alınmaktadır. Temperli camlarda Krom renkli, Altın sarısı renk ve siyah renkli profil seçenekleri mevcuttur. Bu yılın trend ürünü olan Karolaj çizgi desenli duşakabin modellerini de çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz.

Ankara’da Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Duşakabin Önerisi

Banyonuzda güzel duran ve ihtiyacınızı karşılayan uygun fiyatlı duşakabin arayanlar için önerimiz Mika Camlı Duşakabin Modelleridir. Her ölçü ve modelde üretilen bu ürünler şık görünümü ve uygun fiyatları sayesinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Beyaz, krom renkli ve siyah renkli Profil seçeneği Damla ve yunus desen seçeneği bulunmaktadır. İstenilen özel ölçüde düz, köşeli ve oval modellerde teknesiz ve tekneli olarak sipariş verebilirsiniz.

Bütçenize ek katkı sağlayacak diğer bir hizmetimiz de Ankara’da Nakliye ve montaj hizmeti de nokta duşakabin tarafından ücretsiz karşılanmaktadır.

Ankara’da En uygun Duşakabin Fiyatları Nokta Duşakabin’de! 


İmalatçıdan Aracısız Duşakabin fiyatları Almak için Doğru Adrestesiniz. Nokta Duşakabin Ankara Firması Proje Bazında Çalışmasının Yanında Perakende Tüketici İçin de Duşakabin Satışı ve Montaj Hizmeti Vermektedir.  

En Hızlı Şekilde Duşakabin Fiyat Teklifi Almak için, 0312 395 51 01 Ankara Müşteri Hizmetleri Destek Hattını arayıp Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

ANKARA NOKTA DUŞAKABİN ADRES:  ivedik Organize Sanayi Sitesi 1341. Cadde No:154 Yenimahalle / Ankara

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Bu yazılar da var;